Sveicam Jūs ZOO salona „Aramis” mājas lapā!

 

„Aramis” ZOO ir vadošais suņu apģērbu ražotājs Latvijā jau no 2001. gada. Mūsu galvenais dizainers Tatjana Felsberga gadiem rada un ievieš ražošanā jaunus apģērbu modeļus un aksesuārus visu izmēru un šķirņu suņiem. Pateicoties daudzu gadu pieredzei, mūsu ražotais apģērbs ir ne tikai augstas kvalitātes un oriģināla dizaina, bet arī ļoti ērts un specializēti radīts dažāda veida laikapstākļiem. ZOO salons „Aramis” ir atzīts suņu apģērbu un aksesuāru ražošanas eksperts: uzņēmuma tirdzniecības zīme „Aramis” –  ieguva lielu popularitāti un augstu pieprasījumu Baltijas valstīs. Regulāra sabiedrisko pasākumu organizēšana, t.sk. suņu modes skašu organizēšana starptautisku izstāžu ietvaros, dalība dažādos televīzijas šovos, kā arī izcilas klientu atsauksmes, ļāva mums ieņemt nozares vadošo lomu.     Apģērbi suņiem no ZOO salona „Aramis”  tas vienmēr ir nearkātojams stils,garantēta kvalitāte,kā arī individuāla pieeja katram pasūtītajam. Mūsu klienti, kas ir personas ar izmeklētu gaumi un īpašām prasībām, meklē saviem mīluļiem tikai pašu labāko! Un mūsu apģērbā tas tiek panākts – Jūsu sunītis nepaliks nepamanīts!          Ieskatieties mūsu mājas lapas sadaļā E-veikals un Jūs noteikti atradīsiet to, kas nāks pie sirds Jūms un Jūsu mīlulim!    

Jūs vēlaties kaut ko īpašu pēc Jūsu gaumes vai Jūsu mīlulis nav standarta izmēri? Mēs vienmēr palīdzēsim! Pieņemam arī  individuālus pasūtījumus (lūdzu, skatiet  sadaļu ATELJĒ un GALERIJA).

       Mēs piedāvājam četras apģērbu ražošanas līnijas:                        

  1. Ekskluzīvie apģērbi -  apģērbi sabiedriskiem un ģimenes pasākumiem, prezentācijām, karnevāliem un citiem pasākumiem. Šie apģērbi tiek šūti pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā visas pasūtītāja vēlmes. Šie ir apģērbi, kas pārsteidz apkārtējos ar savu patieso neatkārtojamību. Mūsu fantāzijai nav nekādu robežu.                                                                                              

  2. Ikdienas apģērbi - praktiski, ļoti ērti un vienkārši kopjami suņu apģērbi ikdienas pastaigām. Labi pasargā no aukstuma, lietus un vēja.

  3. Aksesuāri - aksesuāri suņa aizsardzībai vai stila izcelšanai.                     

  4. Vairumtirdzniecība - daži no mūsu ražotas produktu pozīcijas ir pieejamas arī vairumtirdzniecības ietvaros.Mēs aicinām vairumtirdzniecības partnerībai! Esam pārliecināti,ka jūsu bizness būs veiksmīgs kopā ar mums-"Aramis"ZOO.

    Pieprasīt e - Katalogs

     

ZOO salons„Aramis”   piedāvā arī kvalificēta friziera pakalpojumus Jūsu sunītim. Darba kvalitāte un draudzīga attieksme pret jūsu mīluli ir garantēta! Ieskatieties sadaļā FRIZĒTAVA, kur jūs varat pierakstities pa tāuruni vai izmantojot on-line pierakstu.                        

 

Suņu modes dizainere
un salona “Aramis” īpašniece

Tatjana Felsberga

 

 

 

Salīdzināt produktus


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts Produkti


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.